Velkokapacitní catering

Naše společnost má bohaté zkušenosti s velkokapacitním cateringem a díky tomu hravě zvládneme efektivně obsloužit akce pro 100 lidí ale i pro 50 000 lidí. Fandíme novým technologiím, ale zároveň milujeme tradice. Naší prioritou číslo jedna je spokojený host a proto využíváme osvědčené postupy pro efektivní a rychlé odbavení fronty. Náš personál dbá na vysoký hygienický standard a připravuje pouze čerstvé a kvalitní pokrmy, a to vždy s úsměvem na tváři.

IMG_3234

Technologie, kterým fandíme: 

Fast flow kohouty – ve výhradním zastoupení v ČR nabízíme výčepní kohouty u kterých personál nepotřebuje umět čepovat pivo a můžete mít načepována 2 piva za 5 sekund s minimální investicí, s kontrolovaným průtokem a regulací pěny. https://www.youtube.com/watch?v=Qm9UDoRnTco

Spolupráce s rychlépivo.cz

Čím více hostů budete mít, tím více oceníte silné stránky Beerjetu. Budete čepovat rychleji, než hosté budou stíhat pít. Je jedno, kde ho budete využívat. Všude pracuje rychle, přesně, jednoduše a bez front. Během akce i po akci budete mít k dispozici přesná čísla prodaje (již žádné dohady s personálem). Beerjet automaticky zaznamenává všechny provozní ukazatele, v každém kelímku je přesně nastavená míra. Stroje jsou pravidelně kalibrované.

Beerjet přináší finanční úsporu díky personální úspoře. Odpadá personál na přípravu a balení výčepních zařízení. Velká personální úspora je v průběhu akce. Navíc nikdo nemusí umět čepovat. Další finanční profit přináší Beerjet díky zvýšenému prodeji o 20 až 60%. Všechny stroje jsou pojištěné. Po celou dobu je přítomen technik, který vše zapojí a nastaví. Následně zaškolí personál, v průběhu akce přepojuje sudy, sanituje a po akci vše sbalí. Zaškolení personálu trvá 2 minuty.

IMG_4813

Tradiční stánkový prodej

  • Díky profesionálním stánkům, na míru postaveným food truckům, novým technologiím a silnému know-how jsme schopni obsloužit akce o různých velikostech. 
  • Máme zkušenost s akcemi, kterým počasí nepřálo ale i s akcemi, kde si pořadatel objednal krásné počasí – za každých podmínek jsme v tom s Vámi, od začátku až do konce. 
  • Skvěle proškolený personál s úsměvem na tváři svým přístupem rozhodně atmosféru Vaší akce nepokazí.  
  • Hygiena při přípravě pokrmů se dá dodržovat i v polních podmínkách a tím se řídíme!

Prohlédněte si fotogalerii
z akcí

Přejete si vědět více – kontaktujte nás na info@rmsolutions.cz nebo vyplňte nezávaznou poptávku

Vyplněním formuláře zadejte poptávku

Nebo volejte: