Velkokapacitní catering

Naše společnost má bohaté zkušenosti s velkokapacitním cateringem a díky tomu hravě zvládneme efektivně obsloužit akce pro 100, ale i pro 50 000 lidí. Fandíme novým technologiím, ale zároveň milujeme tradice. Naší prioritou číslo jedna je spokojený host a proto využíváme osvědčené postupy pro efektivní a rychlé odbavení fronty. Náš personál dbá na vysoký hygienický standard a připravuje pouze čerstvé a kvalitní pokrmy, a to vždy s úsměvem na tváři.

IMG_3234

Technologie, kterým fandíme: 

Fast flow kohouty – ve výhradním zastoupení v ČR nabízíme výčepní kohouty u kterých personál nepotřebuje umět čepovat pivo a můžete mít načepována 2 piva za 5 sekund s minimální investicí, s kontrolovaným průtokem a regulací pěny. https://www.youtube.com/watch?v=Qm9UDoRnTco

Spolupráce s rychlépivo

Čím více hostů budete mít, tím více oceníte silné stránky Beerjetu. Budete čepovat rychleji, než hosté budou stíhat pít. Je jedno, kde ho budete využívat. Všude pracuje rychle, přesně, jednoduše a bez front. Během akce i po akci budete mít k dispozici přesná čísla prodeje (již žádné dohady s personálem). Beerjet automaticky zaznamenává všechny provozní ukazatele, v každém kelímku je přesně nastavená míra. Stroje jsou pravidelně kalibrované.

Beerjet přináší finanční úsporu díky personální úspoře. Odpadá personál na přípravu a balení výčepních zařízení a odpadá lidský faktor při čepování piva. Další finanční benefit přináší Beerjet díky zvýšenému prodeji o 20 až 60%. Po celou dobu je přítomen technik, který vše zapojí a nastaví. Následně zaškolí personál (zaškolení trvá 2 minuty), v průběhu akce je celou dobu k dispozici. 

IMG_2111

Tradiční stánkový prodej

  • Díky profesionálním stánkům, na míru postaveným food truckům, novým technologiím a silnému know-how jsme schopni obsloužit akce všech velikostí. 
  • Skvěle proškolený personál s úsměvem na tváři svým přístupem rozhodně atmosféru Vaší akce nepokazí.  
  • Hygiena při přípravě pokrmů se dá dodržovat i v polních podmínkách a tím se řídíme!

Prohlédněte si fotogalerii
z akcí

Přejete si vědět více – kontaktujte nás na info@rmsolutions.cz nebo vyplňte nezávaznou poptávku

Vyplněním formuláře zadejte poptávku

Nebo volejte: